FashionLife Style

Cardi B kombinon flokët me çantën e saj që kap vlerën rreth 66 mijë euro

Cardi B tregoi çantën e saj krejt të re të kaltër krokodili Hermès Birkin në Instagram gjatë fundjavës.

Çanta ishte vetëm njëra nga dy prej të cilave ajo shtoi në koleksionin e saj të gjerë të çantave të shtrenjta.

Një çantë gati identike aktualisht shitet me 79 mijë dollarë në 1stdibs .

View this post on Instagram

A post shared by Cardi B (@iamcardib)


Të hënën, ajo e bëri çantën e kushtueshme pjesën kryesore të pamjes së saj, duke e veshur atë me një parukë ombre të kaltër në gjatësi të belit, xhinse të errëta të dobëta, një korse fildishi Vivienne Westwood, vathë dekorativë Schiaparelli dhe taka të bardha.

View this post on Instagram

A post shared by Cardi B (@iamcardib)


Nuk është hera e parë që prodhuesja e hitit “WAP” i përputhen flokët me çantën e saj. ë shkurt të vitit 2020, ajo tronditi me një bisht super të gjatë ngjyrë vjollce që koordinohej në mënyrë të përsosur me çantën e saj. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Cardi B (@iamcardib)

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button