FashionLife Style

Bluza e Mbretëreshës Letizia, të cilën vështirë se dikush mund ta veshë

Dihet që Leticia surprizon rregullisht kritikët e modës me një pjesë të pazakontë që dallon nga stili tradicional mbretëro

Kjo është pikërisht arsyeja pse mbretëresha e Spanjës është rregullisht në krye të listës së anëtarëve më të veshur të familjeve mbretërore.

Këtë herë, ajo zgjodhi një kombinim të markës së modës spanjolle të qëndrueshme On Atlas, transmeton Telegrafi.

Bluza e mbretëreshës letizia, të cilën vështirë se dikush mund ta veshë

Së bashku me pantallonat e bardha të prera drejt me një buzë asimetrike, në vend të një këmishe apo bluze klasike, ajo kishte veshur mantelin e tyre.

Manteli i lehtë dhe i hollë është bërë prej pëlhure të ricikluar dhe është fiksuar në pjesën e pasme me tre margaritarë.

Bluza e mbretëreshës letizia, të cilën vështirë se dikush mund ta veshë

Mbretëresha Leticia dukej e mrekullueshme në atë pjesë të pazakontë verore që jo të gjithë mund ta veshin.

Ajo ndërthuri veshje të bardha me takat bezhë të Carolina Herera dhe një çantë dore të markës Furla.

Bluza e mbretëreshës letizia, të cilën vështirë se dikush mund ta veshë

/Telegrafi/

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button