FashionLife Style

Adele pozon për kopertinën e Vogue me disa veshje joshëse

Ndërsa përgatitet të publikojë albumin e ri për herë të parë që nga viti 2015, Adele po zbukuron kopertinat e jo një, por dy numrave të Vogue.

Duke shënuar intervistat e saj të para në pesë vjet, këngëtarja 33-vjeçare e hitit “Someone Like You” pozon për edicionet e Nëntorit të Vogue britanike dhe amerikane, duke veshur një seri pamjesh joshëse.

Përveç shkëlqimit në një fustan me korse të verdhë të ndritshëm nga Vivienne Westwood në kopertinë, ylli hyri në një seri kombinimesh retro.

Adele pozon për kopertinën e vogue me disa veshje joshëse

Edward Enninful, kryeredaktor i Vogue britanike, shkroi se pamjet duhej të ishin “të përjetshme”.

Adele modeloi veshje më moderne për anën amerikane të bashkëpunimit historik, duke përfshirë një fustan të gjelbër. /Telegrafi/

Adele pozon për kopertinën e vogue me disa veshje joshëse

Adele pozon për kopertinën e vogue me disa veshje joshëse

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button