Fashion

Lala Kent thotë me shaka se ajo ‘vodhi’ fustanin e Kim Kardashian

Modelja mori një inspirim stili nga Kim Kardashian të martën në mbrëmje, duke veshur të njëjtën fustan marramendës nga marka…

Read More »

Ben Affleck i dha Jennifer Lopez një gjerdan kuptimplotë për ditëlindjen e saj

Aktori dhe regjisori, 48 vjeç, ndihmoi në krijimin e një bizhuteri të veçantë për ditëlindjen e 52 -të të Jennifer…

Read More »

Kjo hile befasues për pastrimin sjell shkëlqim të jashtëzakonshëm në bizhuteritë e Mbretëreshë Elizabeth

Nga kurorat te gjerdanët, Mbretëresha Elizabeth nuk ka mungesë të bizhuterive shkëlqyese mbretërore në koleksionin e saj. Për t’u siguruar…

Read More »

Cardi B dhe Offset shihen me çanta të njëjta gjatë një shëtitje

Edhe kur janë të veshur thjeshtë, bie në sy stili i Cardi B dhe Offset. Çifti mbante çanta të kombinueshme…

Read More »

Lady Gaga merr vëmendje në New York me çizme me platformë të lartë

Dje (e hënë), aktorja e filmit “A Star Is Born”, tronditi me një fustan të zi me rrip të hollë…

Read More »
Back to top button