Life Style

Lala Kent thotë me shaka se ajo ‘vodhi’ fustanin e Kim Kardashian

Modelja mori një inspirim stili nga Kim Kardashian të martën në mbrëmje, duke veshur të njëjtën fustan marramendës nga marka…

Read More »

Në vend të gjobave, polica amerikane u shpërndau vauçerë për ndërrimin e dritave të prishura në veturë

Kemi pasur rastin të shohim nëpër rrugë shumë vetura të cilave nuk iu punojnë dritat e përparme apo stop dritat,…

Read More »

Ben Affleck i dha Jennifer Lopez një gjerdan kuptimplotë për ditëlindjen e saj

Aktori dhe regjisori, 48 vjeç, ndihmoi në krijimin e një bizhuteri të veçantë për ditëlindjen e 52 -të të Jennifer…

Read More »

Karriera e ARTË e Majlinda Kelmendit: Nga viti 2009, deri te pensionimi në Lojërat Olimpike “Tokio 2020”

Majlinda Kelmendi konfirmoi pak ditë më parë se gara në Lojërat Olimpike Tokio 2020 ishte e fundit në karrierën e…

Read More »

Nga sot, ndalohet mohimi i gjenocidit në Bosnje

Në Bosnje e Hercegovinë, mohimi i gjenocidit dhe lavdërimi i kriminelëve të luftës ndalohen nga sot. Kjo, pasi plotësimet në…

Read More »
Back to top button