Lajmet e funditVendi

Vdes punëtori që u rrëzua teksa punonte në një ndërtesë në Mitrovicë

Ka vdekur punëtori që u rrëzua dje teksa punonte në një ndërtesë në Mitrovicë.

Ai nuk ka mundur t’iu mbijetojë plagëve të rënda që ka marrë, shkruan “Jepi zë”.

Sipas mjekëve, 37 vjeçari kishte pësuar tronditje të mëdha në kokë si dhe kishte pasur shumë plagë në trup. I njëjti ishte duke u trajtuar në QKUK ku edhe ka vdekur.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button