Lajmet e funditVendi

“Na thyet shpirtin o djem”, zyrtari i PDK-së shkruan për shokët e partisë që u vranë mbrëmë

Zyrtari i PDK-së, Ilir Gashi në një shkrim në Facebook ka shkruar për rastin tragjik që ka ndodhur mbrëmë në Pejë.

Të vrarë kanë mbetur dy zyrtarë të Partisë Demokratike të Kosovës.

Ilir Gashi nga ky subjekt ka reaguar pas këtij rasti.

“Pse pse….! Na thyet shpirtin oo djem! Blerand dhe Astrit, prehuni në paqe! Ngushëllime familjeve Ademaj dhe Kadrijaj”, tha Gashi.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button