Lajmet e funditVendi

Takohen Vjosa Osmani dhe Lumir Abdixhiku

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku sot do të takohet me kandidaten për presidente, Vjosa Osmani.

Takimi Abdixhiku – Osmani do të mbahet në ora 14:00.

Abdixhiku kishte thënë se LDK nuk do të ketë më takime me Alin Kurti por takimet me Osmanin do të vazhdojnë për të diskutuar për presidentin.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button