Lajmet e funditVendi

Tahiri: Projekte të reja në fshatin Shallc e subvencione në bujqësi

Kryetari aktual dhe kandidati për kryetar të Vushtrrisë, Xhafer Tahiri së bashku me asambleistin Bashkim Hajrizi vizituan banorët e fshatit Shallc.

Tahiri menjëherë ka filluar me projekte në këtë fshat duke filluar nga Ujësjellësi, ndriçimi e disa rrugë lokale.

Tahiri: projekte të reja në fshatin shallc e subvencione në bujqësi
Tahiri: projekte të reja në fshatin shallc e subvencione në bujqësi » lajmet e fundit - arenamedia & production - arenamedialetv
Tahiri: projekte të reja në fshatin shallc e subvencione në bujqësi
Tahiri: projekte të reja në fshatin shallc e subvencione në bujqësi » lajmet e fundit - arenamedia & production - arenamedialetv

Postimi i plotë:

Mbrëmë në Shallc, bashkë me asambleistin tonë prof Bashkim Hajrizi takuam banorët e këtij fshati.

Ujësjellësi, ndriçimi e disa rrugë lokale po trajtohen atje. Vazhdojmë me projekte të reja që i lidhin lagjet e Shallcit por edhe subvencionimin në bujqësi.

Faleminderit për përkrahje, do të jem gjithmonë pranë jush e mirënjohës.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button