Lajmet e funditVendi

Shtyrje apo jo të zgjedhjeve, partitë në takim me presidenten Vjosa Osmani

Lëvizja Vetëvendosje ka arritur në takimin e thirrur nga presidentja Vjosa Osmani, për të diskutuar mbi rekomandimin e IKShP-së dhe Taskë Forcës anti-Covid për ndikimin që zgjedhjet mund të kenë në situatën pandemike nëpër të cilën po kalon Kosova, raporton Ekonomia Online.

Lideri i VV-së, Albin Kurti, është paraqitur në
takim së bashku me shefen e Grupit Parlamentar të kësaj partie, Mimoza
Kusari-Lila.

Gjithashtu e pranishme ishte edhe ministrja e
Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla.

Shtyrje apo jo të zgjedhjeve, partitë në takim me presidenten vjosa osmani
Shtyrje apo jo të zgjedhjeve, partitë në takim me presidenten vjosa osmani » lajmet e fundit - arenamedia & production - arenamedialetv
No description available.
No description available.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button