Lajmet e funditVendi

Referendumi i Serbisë në Kosovë – ambasadorët e QUINT-it në Qeveria

Presidentja, Vjosa Osmani, kryeparlamentari, Glauk Konjufca dhe kryeministrin Albin Kurti do të presin në takim përfaqësuesit e shteteve të QUINT-it.

Referendumi i serbisë në kosovë – ambasadorët e quint-it në qeveria
Referendumi i serbisë në kosovë – ambasadorët e quint-it në qeveria » lajmet e fundit - arenamedia & production - arenamedialetv

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button