Lajmet e funditVendi

Plagoset një grua nga bashkëshorti në Vushtrri

Policia e Kosovës ka njoftuar se një femër nga Vushtrria ka kërkuar ndihmë mjekësore, pasi që ishte plagosur me armë zjarri nga burri i saj i dyshuari mashkull kosovar (me probleme psikike).

Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar dy gëzhoja.

I dyshuari gjendet në arrati. Rasti është duke u hetuar.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button