Lajmet e funditVendi

Një person dyshohet se e sulmoi një gardian në Qendrën e Paraburgimit në Prizren

Një person dyshohet se e ka sulmuar fizikisht një gardian në Qendrën e Paraburgimit në Prizren, të martën.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se viktima menjëherë kishte pranuar trajtim mjekësor.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit do të vazhdoj në procedurë të rregullt

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button