Lajmet e funditVendi

Osmani bashkë me deputetët e VV-së e të Listës “Guxo”, të parët në sallën e Kuvendit

Të parët që kanë mbërritur në sallën e Kuvendit ditën kur edhe pritet betimi i deputetëve të rijnë ishin, ushtruesja e detyrës së presidentes Vjosa Osmani, bashkë me deputetët e VV-së dhe listës “Guxo” që ajo e përfaqëson, raporton Ekonomia Online.

Osmani së bashku me listën e saj kanë zëna ulëset në Kuvendin e Kosovës. Gjatë së hënës pritet të votohet legjislatura e tetë.

Osmani bashkë me deputetët e vv-së e të listës “guxo”, të parët në sallën e kuvendit
Osmani bashkë me deputetët e vv-së e të listës “guxo”, të parët në sallën e kuvendit » lajmet e fundit - arenamedia & production - arenamedialetv

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button