Lajmet e funditVendi

Njofton ShSKUK: Spitali i Gjakovës e Ferizajt pa asnjë pacientë të shtrirë me Covid-19

Shërbimi Spitalor Klinik Universitar i Kosovës ka njoftuar se në Spitalin e Gjakovës dhe atë të Ferizajt nuk ka asnjë pacient të shtrirë me Covid-19.

Postimi i plotë:

Pas një kohe të gjatë, Spitali i Gjakovës dhe i Ferizajt pa asnjë pacient për trajtim me COVID-19. Zë shprese dhe inkurajim për ta vazhduar betejën, e cila nuk fitohet dot pa angazhim e kujdes gjithëshoqëror.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button