Lajmet e funditVendi

Një i vdekur dhe dy të lënduar në një aksident në Klinë

Një person ka vdekur dhe dy të tjerë janë lënduar pas një aksidenti në Klinë.

Aksidenti ka ndodhur mes një autobusi dhe dy vetura. Këtë e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës Fadil Gashi.

“Rreth orës 20:50 kemi pranuar një informacion se ka ndodhur një aksident mes një autobusi dhe dy vetura në hyrje të Klinës. Një person ka vdekur. Vdekjen e ka konfirmuar mjeku kujdestar në vendin e ngjarjes. Po ashtu janë të lënduar edhe së paku dy persona”, tha ai.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button