Lajmet e funditVendi

Muja-zyrtares së administratës: Ulu, mos m’u afro

Komisioni për
Buxhet, Punë dhe Transfere ka mbajtur mbledhjen e radhës, raporton Ekonomia
Online.

Në këtë mbledhje pati
debate të ashpra ndërmjet deputetëve sidomos kur u diskutua për raportin e
RTK-së.

Gjatë kësaj
mbledhje kryetari i këtij Komisioni, Armend Muja nuk ka pasur sjellje jo të
mirë me një nga zyrtaret e administratës.

Përderisa ajo ofrohet për t’i komunikuar diçka Muja i thotë “Ulu, mos m’u afro”, mos e dëgjuar fare çka për të thënë.

Muja-zyrtares së administratës: ulu, mos m’u afro
Muja-zyrtares së administratës: ulu, mos m’u afro » lajmet e fundit - arenamedia & production - arenamedialetv

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button