Lajmet e funditVendi

1 mijë e 977 gjoba për mosrespektim të masave anti-Covid

1 mijë e 977 qytetarë të Kosovës janë gjobitur nga policia për shkak të mosrespektimit të masave antiCOVID-19 të vendosura nga Institucionet shtetërore dhe shëndetësore.

Lajmin e ka bèrë të ditur Policia e Kosovës në raportin 24 orësh.

1 mijë e 977 gjoba për mosrespektim të masave anti-covid
1 mijë e 977 gjoba për mosrespektim të masave anti-covid » lajmet e fundit - arenamedia & production - arenamedialetv

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button