Lajmet e funditVendi

Mërgimtari erdhi nga Gjermania në pushim, vdes në QKUK nga COVID-19

Humb jetën nga COVID-19, mërgimtari, Fatmir Ibrahimi.

Ibrahimi ka jetuar në Gjermani, ku për pushime ka ardhur në Kosovë.

Ai u infektua me koronavirus dhe vdiq në QKUK nga COVID-19.

Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur Arben Gecaj përmes një njoftimi në Facebook.

“Fatmir Ibrahimin kush e ka njoft, e ka dite qe mision te jetes e ka pas vec tjeret me i ndihmu. E hupe luften me covidin, kurre te dorzum s’te kem pa, shok!”, ka shkruar Gecaj në profilin e tij.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button