Lajmet e funditVendi

Kurti takon presidenten e Komisionit Evropian

Presidentja e Komisionit Evropian
Ursula von der Leyen është pritur nga kryeministri i vendit Albin Kurti,
raporton Ekonomia Online.

Mediat janë lejuar të marrin vetëm
pamje në fillim të takimit.

Ajo është takuar mëngjesin e së mërkurës
është takuar edhe me presidenten e vendit Vjosa Osmani.

Më pas Presidentja e Komisionit
Evropian dhe Kurti do të vizitojnë Kopshtin “Cicërimat” ku edhe mbajnë
konferencën e përbashkët për medie.

Udhëheqësja e Komisionit Evropian po qëndron në Kosovë për herë të parë, në kuadër të turit të saj Ballkanik.

Kurti takon presidenten e komisionit evropian
Kurti takon presidenten e komisionit evropian » lajmet e fundit - arenamedia & production - arenamedialetv
Kurti takon presidenten e komisionit evropian
Kurti takon presidenten e komisionit evropian » lajmet e fundit - arenamedia & production - arenamedialetv
Kurti takon presidenten e komisionit evropian
Kurti takon presidenten e komisionit evropian » lajmet e fundit - arenamedia & production - arenamedialetv

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button