Lajmet e funditVendi

Kurti mbledh nesër ministrat, ky është rendi i ditës

Nesër do të mbahet mbledhja e radhës e Qeverisë së Kosovës.

Kjo mbledhje do të fillojë nga ora 10:00 dhe në rend të ditës do të jenë 23 pika.

Gazeta Sinjali e ka siguruar dokumentin.

Kurti mbledh nesër ministrat, ky është rendi i ditës
Kurti mbledh nesër ministrat, ky është rendi i ditës

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button