Lajmet e funditVendi

Kosovarët ia mësyjnë Shqipërisë, deri në 70 metra kolona në Vërmicë-Morinë

Turistët nga Kosova kanë vendosur që këtë fundjavë
ta kalojnë në Shqipëri.

Radhë deri në 70 metra janë krijuar sot gjatë
ditës në dalje të pikës kufitare të Vërmicës për në Morinë.

Disa prej shkaqeve që mund të kenë sjellë këtë
dyndje turistësh janë fundjava, temperaturat e larta dhe festa e ‘1 Majit’.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button