Lajmet e funditVendi

Kompania “Meka” ndan rrogën e 13, Piraj falënderon punëtorët për punën e bërë

Pronari i kompanisë “Meka halal food”, Burim Piraj, i ka falënderuar të gjithë të punëtorët e kësaj kompanie për punën e tyre.

Postimi i tij i plotë:

Rroga e 13 sivjet ka përkuar me ditën e
Arafatit!

Të gjithë të punësuarit në MEKA halal food i
harxhofshin me shëndet e me të mira, i falënderoj shumë për punën që po e bëjnë
në kompani dhe seriozitetin e vazhduar për të arritur suksese edhe më të mëdha!

Me emrin e Zotit shkojmë më tutje!

#Elhamduliah

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button