Lajmet e funditVendi

Në Klinë një person gjendet pa shenja jete në bodrumin e banesës

Një person i gjinisë mashkullore është gjetur pa shenja jete në bodrumin e banesës ku banonte.

Lajmin e kanë konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës për rajonin e Pejës.

Zëdhënës në Policinë Rajonale të Pejës, Fadil Gashi tha se në vendin e ngjarjes ka arritur prokurori dhe njësitë përkatëse po merren me rastin.

“Mund të konfirmoj që një person i gjinisë mashkullore është u gjetur pa shenja jete në bodrumin e baneses ku banonte”, tha Gashi.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button