Lajmet e funditVendi

Me këto ndryshime në mënyrën e jetesës e përmirësoni sistemin imunitar

Me marrjen e vitaminave përgjatë një diete dhe më disa ndryshime në mënyrën e jetesës, ju mund ta mbani në topgjendje mbrojtjen natyrale në trupin tuaj.

Sistemi juaj imunitar ju mbron kundër infeksioneve 24 orë në ditë – 365 ditë në vit.

E për të mbajtur organizmin tuaj në nivel të lartë për të ju mbrojtur duhet të bëni disa ndryshime në mënyrën e të jetuarit, shkruan Mirror, përcjell Klan Kosova.

Pini ujë me limon.

Pini lëngje të frutave të ndryshme

Ecni

Pasdite hani ushqime të pasura me proteina

Ushtroni

Dhe në mbrëmje shkoni të flini herët.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button