Lajmet e funditVendi

Idrizi nesër pret në takim mërgimtarët, thotë se mirëpret idetë dhe iniciativat e tyre

Kryetari i Vushtrrisë, Ferit Idrizi ka njoftuar se gjatë ditës së nesërme do t’i pret në takim mërgimtarët.

Ai tha se mirëpret secilën ide dhe inicitavë nga ata.

Postimi i plotë:

TAKIM ME MËRGIMTARË

Ditën e nesërme, e mërkurë me 05.01.2022 kam vendosur t’ia kushtoj mërgimtarëve tanë.

Gjatë ditës do t’i pres në zyrën time në Komunën e Vushtrrisë.

Do bisedojmë për të gjitha temat të cilat janë me interes për mërgimtarët dhe Komunën.

Ju pres me dëshirën më të madhe!

Mirëpres secilën ide dhe inicitavë nga ju, mërgimtarë!

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button