Lajmet e funditVendi

Haxhiu takohet me stafin e MD-së, premton bashkëpunim

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka takuar stafin e ministrisë së Drejtësisë, të cilët i ka përgëzuar për përkushtimin në punë.

Ajo ka thënë se është e përkushtuar dhe do të
këmbëngulë që shërbyesit civil të trajtohen në mënyrë të barabartë

“Ministrja Haxhiu ka theksuar se mbetet e
përkushtuar në trajtimin e sfidave të agjencioneve dhe departamenteve dhe shtoi
se do të bëhen përpjekje këmbëngulëse që shërbyesit civil të trajtohen në
mënyrë të barabartë dhe që brenda këtij institucioni të vjen në shprehje
drejtësia dhe meritokracia”, tha Haxhiu thuhet në njoftimin e MD-së

Ministrja Haxhiu u shoqërua nga
Zëvendëssekretari i Ministrisë, z. Ardian Bajraktari.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button