Lajmet e funditVendi

Haradinaj e quan Kurtin mashtrues: Po i’u shërben interesave të Putinit, të jap dorëheqje

Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj, në një konferencë për medie ka kritikuar Qeverinë e vendit për anulimin e projektit amerikan për gazi si dhe për marrëveshjen e arritur në Bruksel për targat, raporton Ekonomia Online.

Haradinaj e quan kurtin mashtrues: po i’u shërben interesave të putinit, të jap dorëheqje
Haradinaj e quan kurtin mashtrues: po i’u shërben interesave të putinit, të jap dorëheqje » lajmet e fundit - arenamedia & production - arenamedialetv

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button