Lajmet e funditVendi

Hamza uron për Vitin e Ri: Do të punojmë për një vit të ndryshimeve pozitive

Kryetari i komunës së Mitrovcës, Bedri Hamza, ka uruar për festën e Vitit të Ri.

Ai përmes një postimi në llogarinë e tij në rrjetin social, Facebook, tha se së do të punojnë për një vit të ndryshimeve pozitive, përcjell Klankosova.tv.

“Të dashur qytetarë, Urime Viti i Ri 2022. Uroj për të gjithë ju, shëndetin, suksese dhe përmbushjen e synimeve të juaja.Së bashku do të punojmë për një vit të ndryshimeve pozitive dhe një të ardhme më të mirë për Mitrovicën. Urime dhe gëzuar”, ka shkruae Hamza.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button