Lajmet e funditVendi

Haliti-VV: Na keni lodhur me kapjen dhe çkapjen e shtetit

Deputeti i PDK-së Xhavit Haliti ka kërkuar që të gjitha marrëveshjet e Kuvendit t’i shpërndahen deputetëve, raporton Ekonomia Online.

Ai ju drejtuar VV-së duke i thënë se i kanë lodhur me kapjen dhe çkapjen e shtetit.

“Të gjithë marrëveshjet që janë bërë në
Kuvendin e Kosovës t’i shpërndahen deputetëve dhe që të dihen se çfarë janë”.

“Na keni lodh me kapjen dhe çkapjen zbatojeni ligjin dhe kush ta shkel ligjin dihet çfarë masa me marr”.

Haliti-vv: na keni lodhur me kapjen dhe çkapjen e shtetit
Haliti-vv: na keni lodhur me kapjen dhe çkapjen e shtetit » lajmet e fundit - arenamedia & production - arenamedialetv

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button