Lajmet e funditVendi

Ganimete Musliu tallet me kryetarin e Prishtinës, e quan “Shpend Harvardiani”

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu është tallur me kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmeti duke e quajtur këtë të fundit “Shpend Harvardiani” shkauku i mbeturinave në rrugët e kryeqytetit.

Musliu ka ironizuar me një shkrim në Facebook se Universiteti i Harvardit me siguri do të mburrej me ish-studentin për “energjinë” dhe “ekzekutivitetin” që ka dëshmuar, duke e bashkëngjitur një fotografi të mbeturinave në Prishtinë.

“Athua çfarë do të thoshte Harvardi për angazhimin e ish studentit për Prishtinën? Me siguri do të mburret me “energjinë” dhe “ekzekutivitetin” që Shpend harvardiani po e “dëshmon” tash e shumë vite si kryetari i kryeqytetit të vendit që synon antarësim në BE”, ka shkruar Musliu.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button