Lajmet e funditVendi

Kjo është dhurata që Macron ia bëri Kurtit dje në Paris (FOTO)

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka treguar se çfarë dhurate ka marrë dje nga homologu i tij francez, Emmanuel Macron.

Kurti postoi dy fotografi të emblemës nga Macron, në rrjete sociale.

“Dhurata nderuese e Presidentit Macron në fund të takimit dhe vizitës së djeshme në Paris”, ka shkruar kreu i shtetit në Instagram.

Kjo është dhurata që macron ia bëri kurtit dje në paris (foto)
Kjo është dhurata që macron ia bëri kurtit dje në paris (foto) » lajmet e fundit - arenamedia & production - arenamedialetv

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button