Lajmet e funditVendi

Ëndrra e parealizuar e Duda Baljes është vizita në Mekë dhe Medinë

Deputetja Duda Balje ka thënë se ëndrra e saj e parealizuar është vizita në Mekë dhe Medinë.

Në ’50 pyetje’ të emisionit Prive, ajo ka treguar shumëçka rreth jetës së saj në politikë dhe përditshmëri, njofton Klan Kosova.

A flirtojnë politikanët më të, cila është gjëja më tërheqëse tek ajo, çfarë i thotë Presidentes Vjosa Osmani,  a agjëron, çfarë i mungon dhe shumë të tjera.

Ndiqni videon më poshtë për të kuptuar 50 përgjigje të deputetes.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button