Lajmet e funditVendi

Digjet një banesë në Mitrovicë

Para pak minutash ka marrë flakë një banesë në rrugën “Ferat Dragaj” në Mitrovicë.

Sipas dëshmitarëve, zjarri ka kapluar gjithë banesën dhe janë në rrezik edhe banesat e tjera, raporton media lokale në Mitrovicë, Jepi Zë.

Siç shihet nga pamjet, zjarri ka marrë përmasa të mëdha, ndërkohë që nuk dihen shkaqet.

Zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po mundohen ta fikin zjarrin.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button