Lajmet e funditVendi

Betohet deputetja Yllza Hoti, seanca nis me 20 min vonesë

Me 20 minuta vonesë ka filluar seanca e Kuvendit të Kosovës ku do të diskutohet për situatën epidemiologjike dhe sigurimin e vaksinës anti-Covid, raporton Ekonomia Online.

Fillimisht është betuar deputetja Yllza Hoti
kandidate nga subjekti politik i VV-së e cila ka zëvendësuar ish deputeten
Vjosa Osmani, e cila e ka marr postin e presidentes së vendit.

Kjo seancë është thirr nga Partia Demokratike e Kosovës, derisa në sallë janë 73 deputetë të pranishëm.

Betohet deputetja yllza hoti, seanca nis me 20 min vonesë
Betohet deputetja yllza hoti, seanca nis me 20 min vonesë » lajmet e fundit - arenamedia & production - arenamedialetv
Betohet deputetja yllza hoti, seanca nis me 20 min vonesë
Betohet deputetja yllza hoti, seanca nis me 20 min vonesë » lajmet e fundit - arenamedia & production - arenamedialetv

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button