Lajmet e funditVendi

Besnik Bislimi mban konferencë për media, pas takimeve në Bruksel

Zëvendëskryeministri i parë i Republikës së Kosovës për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog, Besnik Bislimi, mban konferencë për media.

Për dy ditë radhazi janë zhvilluar takime ne Bruksel, ku është diskutuar për dialogun Kosovë-Serbi. Në këto takime është biseduar edhe për çështjen e të pagjeturve.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button