Lajmet e funditVendi

Bekë Berisha kërkon që të largohet ora policore

Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha, ka kërkuar që të largohet kufizimi i lëvizjes së lirë, raporton Ekonomia Online.

Berisha këtë kërkesë e bëri në seancën e Kuvendit ku po diskutohet për menaxhimin e pandemisë dhe sigurimin a vaksinës anti-Covid.

Bekë berisha kërkon që të largohet ora policore
Bekë berisha kërkon që të largohet ora policore » lajmet e fundit - arenamedia & production - arenamedialetv

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button