Lajmet e funditVendi

Bashkim Ramosaj emëron Sami Cacaj nënkryetar të komunës së Deçanit

Kryetari i komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj ka emëruar nënkryetar të kësaj komune Sami Cacaj.

Njoftimi i plotë:

Sot, kam emëruar nënkryetar të komunës z. Sami Cacaj,
Samiu, një jurist i diplomuar, ish ushtar i UÇK-së, vëllau i Dëshmorit Nagip Cacaj, ka qenë nënkryetar edhe në mandatin e kaluar, i cili me punën dhe përkushtimin e tij, na ka bërë nder të kemi një njeri si ai në komunë, por edhe në shoqërinë tonë!

Na priftë e mbara!

BR

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button