Lajmet e funditVendi

Agim Aliu pret në takim ministrin e Pushtetit Lokal, Elbert Krasniqi

Ministri i Pushtetit Lokla, Elbert Krasniqi ka vizituar Komunën e Ferizajt, ku është pritur nga kryetari i kësaj komune, Agim Aliu, raporton Ekonomia Online.

Në këtë takim Krasniqi e Aliu kanë diskutuar për
situatën me pandeminë në këtë komunë, 
projektet e realizuara si dhe bashkëpunimin në të ardhmen.

Po ashtu ministri Krasniqi tregoi për planet e tij për nivelin e lokal.

Agim aliu pret në takim ministrin e pushtetit lokal, elbert krasniqi
Agim aliu pret në takim ministrin e pushtetit lokal, elbert krasniqi » lajmet e fundit - arenamedia & production - arenamedialetv

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button