Lajmet e funditVendi

Abdixhiku në takim me Osmanin, flasin për votimin e presidentes

Kandidatja për presidente të Kosovës, Vjosa Osmani dhe kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku janë takuar të mërkurën për të diskutuar për qasjen e Osmanit për disa tema si kandidate për presidente, që ka qenë kërkesë e Abdixhikut, raporton Ekonomia Online.

Abdixhiku
në këtë takim është i shoqëruar nga nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri.

Kreu i LDK-së, pas takimit të përbashkët me Kurtin dhe Osmanin kishte kërkuar takim ndaras  me Osmanin për zgjedhjen e Presidentit.

Abdixhiku në takim me osmanin, flasin për votimin e presidentes
Abdixhiku në takim me osmanin, flasin për votimin e presidentes » lajmet e fundit - arenamedia & production - arenamedialetv

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button