Lajmet e funditRajoni

Pas Bashës, niset edhe Rama për në Durrës

Kur mbeten edhe pak orë nga mbyllja e orarit zyrtar të votimit në Shqipëri, Edi Rama është zhvendosur në Durrës.

Pak më herët në qytetin bregdetar arriti edhe Lulzim Basha, i cili u bëri thirrje qytetarëve që të dalin dhe të votojnë për të shprehur vullnetin e tyre për partinë apo kandidatin e preferuar.

Për Edi Ramën kjo ishte lëvizja e parë nga Tirana, ndërsa rivali i tij për kryeministër ishte përpos Durrësit edhe në Elbasan.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button