Lajmet e funditRajoni

Bie në kanal duke vaditur, vdes 61-vjeçari në Divjakë

Një 61-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në fshatin Këmishtaj, të Divjakës.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:40. Shtetasi me inicialet V. Xh., 61 vjeç, dyshohet se duke vaditur ka rënë aksidentalisht në kanal dhe për pasojë ka humbur jetën.

Në vendgjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button