Lajmet e funditRajoni

Heroi që sakrifikoi veten për të shpëtuar të tjerët, gjendet trupi i pajetë i Arjan Salës

Është gjetur trupi i viktimës që mbeti i brenda magazinës së djegur të qendrës tregtare në Tiranë.

Pas disa ditë kërkimesh nga zjarrfikësit dhe shërbimet e Policisë, mëngjesin e sotëm zjarrfikësit bënë të mundur gjetjen e trupit të pajetë që dyshohet se i përket shtetasit Arjan Sala, 32 vjeç i cili ishte me detyrë punonjës i shërbimit të sigurisë të një kompanie private.

Dyshohet se në momentin e zjarrin 32-vjeçari ka hyrë brenda për të nxjerrë punonjësit e tjerë jashtë magazinës, por fatkeqësisht ka ngecur vetë. 

Heroi që sakrifikoi veten për të shpëtuar të tjerët, gjendet trupi i pajetë i arjan salës

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button