Lajmet e funditRajoni

Grabitësit i mbytën gruan në Greqi, flet sërish bashkëshorti i përlotur: Nuk e dija që kishte vdekur

Charalambos Anagnostopoulos, burri i britanikes që u mbyt nga grabitësit në Athinë ka folur sërish për mediat.

32-vjeçari thotë se nuk e dinte që bashkëshortja e tij ishte vrarë, por e kuptoi kur u lirua nga Policia.

Piloti me lot në sy tha se Policia po vijon kërkime pë autorët ditë e natë, teksa thekson se ai po i ndihmon me sa ka në dorë.

‘’Për momentin ka 10-15-20 njerëz në rrugë dhe ata janë duke kërkuar UN Ata punojnë nga mëngjesi deri në mbrëmje, tani që po flasim, për 3 ditët e fundit ne të gjithë kemi qenë së bashku, ata punojnë gjithë ditën, të gjithë natën, gjithë ditën. Unë e di këtë, ata janë në kontakt të vazhdueshëm me mua për aq kohë sa unë mund t’i ndihmoj, nëse ka dikush që mund t’i gjejë, këta fëmijë do t’i gjejnë”- tha ai.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button