Lajmet e funditRajoni

Gjendet i pajetë në makinë 24 vjeçari shqiptar

Një 24 vjeçar shqiptar në Itali është gjetur i pajetë brenda makinës së tij të parkuar në San Donà di Piave.

Siç raportojnë mediat italiane ai jetonte në zonën e Pordenones dhe sipas hetimeve të para nga policia, vdekja mund të jetë shkaktuar nga një mbidozë droge.

Do të jetë autopsia ajo e cila do të konfirmojë përfundimisht shkakun e vdekjes. /Faxweb/

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button