Kronika Zezë

Humb jetën një këmbësor në Shkup, shoferi arratiset

Humb jetën një këmbësor në shkup, shoferi arratiset » lajmet e fundit - arenamedia & production - arenamedialetv Ministria e…

Read More »

V’des në moshë të re rapsodi nga Drenasi, ishte djalë hastreti dhe ka lënë 4 vajza! (FOTO)

Ka vdekur në moshë të re rapsodi nga Nekoci i Drenasit, Besim Fazlija, i cili ka jetuar prej kohësh në…

Read More »

Aksident në Fushë Kosovë: Ngasësi goditë me veturë një person dhe ik nga vendi i ngjarjes

Para pak minutash në Fushe Kosovë ka ndodhur një aksident. Një veturë ka goditur një person të cilin e ka…

Read More »

Aksident në Fushë Kosovë: Ngasësi goditë me veturë një person dhe ik nga vendi i ngjarjes

Para pak minutash në Fushe Kosovë ka ndodhur një aksident. Një veturë ka goditur një person të cilin e ka…

Read More »

Rrahje në Fushë Kosovë, arrestohen gjashtë persona

Gjashtë persona janë arrestuar në Fushë Kosovë, pasi që të njëjtit janë përfshirë në rrahje mes vete. Si pasojë dy…

Read More »
Back to top button