BotaLajmet e fundit

Të shtëna në ShBA, plagosen 4 fëmijë në festivalin e Missourit

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar në festivalin e Pavarësisë në Missouri të ShBA.

Katër fëmijë u plagosën ndërkohë autori u largua menjëherë nga vendngjarja.

Fëmijët janë dërguar në spital dhe po trajtohen jashtë rrezikut për jetën.

Festivali i Pavarësisë në Missouri duhet të mbahej të premten, por u shty prej motit të keq. Ai mbledh të paktën 300 mijë vizitorë çdo vit.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button