FashionLife Style

Gigi Hadid vishet në mënyrë të veçantë teksa pozon për kopertinën e Harper’s Bazaar

Gigi Hadid është një kameleon, dhe pamja e saj e fundit mund të jetë më e guximshmja deri më tani.

Modelja, 26 vjeçre, pozoi për numrin e gushtit 2021 të magazinës Harper’s Bazaar me një xhaketë sportive Gucci dhe këmishë me pulla.

Brenda shkëlqimit, megjithatë, ajo është në modalitetin e tërheqjes së plotë, duke pozuar me veshje për burra nga The Row së bashku me një parukë të zezë.


Nëna e re, e cila mirëpriti vajzën Khai me të dashurin Zayn Malik në shtator 2020, gjithashtu tregoi barkun e saj në një bluzë shkurtër nën një xhaketë sportive të madh Jil Sander.

Gjatë intervistës së saj, Hadid diskutoi jetën me një foshnjë 10 muajshe dhe zbuloi se Khai pëlqen natyrën, kuajt dhe vizitat në akuarium.

Ajo gjithashtu tha se i pëlqente të merrte artizanat dhe të shkruante ditar në shtëpinë që ndan me Malik, e cila është shumë larg nga shtëpia e fermës në Pensilvani.


“Gjatë shtatzënisë, kisha një ditar që e quajta ditarin tim të mirë dhe një ditar që e quajta ditarin tim të keq. Emërtimet nuk vlejnë fjalë për fjalë, por njëra ishte më shumë për kujtimet, për Khai”, tha Hadid. “Ndoshta një ditë do t’i jap ditarin e keq vetëm për të qenë reale në lidhje me të”. /Telegrafi/

Related Articles

Back to top button