FashionLife Style

Bikinit ngjyrë ari të Kylie Jenner janë pamja perfekte për verën

Vera është zyrtarisht këtu, dhe Kylie Jenner po na dhuron të gjithëve inspirimin e bikinive që na duhen me pamjen e saj të fundit të artë.

Bikinet metalike po shfaqen gjatë gjithë këtij sezoni, dhe Kylie ka vërtetuar se ajo është një fanse, duke shkëlqyer me një palë ngjyrë ari nga marka Good American e motrës Khloe Kardashian.

Kylie shkoi në Instagram për të ndarë kombinimin e kompletuar me një gjerdan të vetëm prej ari, vathë me rrathë të artë dhe unaza të arta.


Në stilin e vërtetë Kylie, ajo i mbajti flokët e saj të thjeshta me valët e saj klasike të plazhit, duke shtuar thonjtë akrilikë të bardhë – një pamje e thjeshtë perfekte për verën.

Kylie Jenner ri-nxjerr më treg Kylie Cosmetics me të gjitha produktet e reja
Kylie Jenner ri-nxjerr më treg Kylie Cosmetics me të gjitha produktet e reja

Ndryshe, së fundmi Kylie ka ri-nxjerri në treg linjën e saj të produkteve nga “Kylie Cosmetics”. /Telegrafi/

Related Articles

Back to top button