Bleona Gërbeshi

Kronika Zezë

V’des në moshë të re rapsodi nga Drenasi, ishte djalë hastreti dhe ka lënë 4 vajza! (FOTO)

Ka vdekur në moshë të re rapsodi nga Nekoci i Drenasit, Besim Fazlija, i cili ka jetuar prej kohësh në…

Read More »
Kronika Zezë

Aksident në Fushë Kosovë: Ngasësi goditë me veturë një person dhe ik nga vendi i ngjarjes

Para pak minutash në Fushe Kosovë ka ndodhur një aksident. Një veturë ka goditur një person të cilin e ka…

Read More »
Kronika Zezë

Aksident në Fushë Kosovë: Ngasësi goditë me veturë një person dhe ik nga vendi i ngjarjes

Para pak minutash në Fushe Kosovë ka ndodhur një aksident. Një veturë ka goditur një person të cilin e ka…

Read More »
Showbiz

Uki së shpejti me këngë të re

Repertuarit muzikor shqiptar do t’i bashkohet shumë shpejt edhe një këngë e shoqëruar me video. Reperi i njohur, Uki ka…

Read More »
Showbiz

Gold AG publikon këngën e re, e titullon “Arusha”

Rep artisti i njohur, Gold AG po vazhdon të jetë aktiv në skenën muzikore. Ai ka publikuar këngën e re…

Read More »
Back to top button